• Wianek Kwitnąca łąka

Brak towaru
190.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na terenie Łodzi 18
Kurier 20
Dostępność Brak towaru

Kolorowa i ożywiająca kompozycja z hortensją oraz motywem kwiatów i mchu. Dodaje wnętrzu świeżości i koloru. Doskonała dekoracja w sezonie wiosenno-letnim, ale także jako przypominajka o cieplejszych dniach, w szare zimowe dni. 

Wianek z hortensją i chrobotkiem na podkładzie słomianym, średnica 33 cm.

Wyposażony w haczyk do powieszenia na ścianie lub drzwiach.

Wianek wykonany ręcznie przez artystkę z Krakowa, Agnieszkę Zielone ręce, która w wyjątkowy sposób potrafi zatrzymywać piękno roślin, naszych wspomnień i zapachów w wiankach dekoracyjnych. 


Pielęgnacja - jak dbać o wianek, by służył jak najdłużej?

Wianki wykonane są z dbałością o detal i formę. Są wytrzymałe i będą zdobić przez wiele lat. Żeby przedłużyć ich trwałość i uniknąć uszkodzenia warto stosować się do poniższych wskazówek. 

Ekspozycja:  Najlepiej powiesić wianek w miejscu o umiarkowanym nasłonecznieniu, we wnętrzu o niskiej lub średniej wilgotności powietrza. Pod wpływem ostrych promieni słonecznych wianek może blaknąć. Ważne jest by chronić wianek przed kontaktem z wodą.

Czyszczenie: Jeśli po jakimś czasie na naszym wianku pojawi się kurz skorzystaj z suszarki do włosów ustawionej na najsłabszy, chłodny strumień powietrza. Pamiętaj o zachowaniu odległości ok. 20cm, by nie uszkodzić kompozycji. Można też użyć małej miotełki z miękkim włosiem, delikatnie zmieść kurz z wianka.

Przechowywanie: Najlepiej przechowywać wianek w kartonowym pudełku, w suchym miejscu.

 

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie