• Dostawa

Dostawa

Obecnie dostarczamy tylko na terenie Polski. Rośliny wysyłane są od poniedziałku do środy, aby uniknąć ryzyka, że zostaną w magazynie kurierskim na weekend. Zamówienia złożone po 12:00 w środę zostaną wysłane w poniedziałek. Zwykle dostawa trwa 1 dzień, maksymalnie 2 dni robocze. Wszystkie paczki starannie zabezpieczamy przed uszkodzeniami. Staramy się działać z jak największym poszanowaniem dla natury, dlatego w naszych przesyłkach wykorzystujemy materiały ekologiczne, biodegradowalne lub nadające się do recyklingu. Używamy także materiałów z paczek, które do nas przychodzą, by nie generować dodatkowych odpadów.

 

Oferujemy poniższe możliwości dostawy roślin:

1. KURIER

Bezpiecznie zapakowane rośliny dotrą pod Twoje drzwi w ciągu 1 dnia (maksymalnie 2 dni roboczych). Zimą paczki zawierają wkłady grzewcze, dlatego rośliny mogą być transportowanie przez cały rok niezależnie od pogody.

2. DOSTAWA na terenie Łodzi  

Dostawy na terenie Łodzi realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 - 20:00. Jeśli potrzebujesz zamówić rośliny na konkretny termin skontaktuj się z nami: 690606336

3. ODBIÓR OSOBISTY w Łodzi 

Punkt odbioru znajduje się w Łodzi, przy ul. Henryka Sienkiewicza 79/4U, wejście od Sienkiewicza 75/77 (na przeciwko teatru Pinokio). 

Odbiór osobisty możliwy jest w dniach

wt. - pt. 11:00-18:00
sb. 11:00-16:00