• Wianek letnie słońce

119.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na terenie Łodzi 18
Kurier 20
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 690606336

Lekka, energetyczna kompozycja z kwiatami łąkowymi i liśćmi w niesamowitym słonecznym kolorze. Taka dekoracja na ścianie z pewnością nada wnętrzu ciepłej energii. 

Wianek na obręczy metalowej, średnica ok. 32 cm.

Wianek wykonany ręcznie przez artystkę z Krakowa, Agnieszkę Zielone ręce, która w wyjątkowy sposób potrafi zatrzymywać piękno roślin, naszych wspomnień i zapachów w wiankach dekoracyjnych. 


Pielęgnacja - jak dbać o wianek, by służył jak najdłużej?

Wianki wykonane są z dbałością o detal i formę. Są wytrzymałe i będą zdobić przez wiele lat. Żeby przedłużyć ich trwałość i uniknąć uszkodzenia warto stosować się do poniższych wskazówek. 

Ekspozycja:  Najlepiej powiesić wianek w miejscu o umiarkowanym nasłonecznieniu, we wnętrzu o niskiej lub średniej wilgotności powietrza. Pod wpływem ostrych promieni słonecznych wianek może blaknąć. Ważne jest by chronić wianek przed kontaktem z wodą.

Czyszczenie: Jeśli po jakimś czasie na naszym wianku pojawi się kurz skorzystaj z suszarki do włosów ustawionej na najsłabszy, chłodny strumień powietrza. Pamiętaj o zachowaniu odległości ok. 20cm, by nie uszkodzić kompozycji. Można też użyć małej miotełki z miękkim włosiem, delikatnie zmieść kurz z wianka.

Przechowywanie: Najlepiej przechowywać wianek w kartonowym pudełku, w suchym miejscu.

 

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie